دوره جدید تخصصی برنامه نویسی وب

دوره تخصصی برنامه نویسی وب - FULL STACK

با سلام

دوره جدید آموزش فوق پیشرفته برنامه نویسی وب - Full Stack گراندسایت به زودی برگزار خواهد شد.

تمرکز این دوره به گونه ای است که شما پس از پایان دوره بتوانید به راحتی وارد بازار کار شوید و دانش، قدرت، اعتماد به نفس و کارایی لازم را برای کار در شرکت ها به عنوان برنامه نویس داشته باشید.

با توجه به سرفصل های مدنظر، مدرس دوره و زمان درنظر گرفته شده، شاید به جرأت بتوان گفت این دوره یکی از کامل ترین و با کیفیت ترین دوره های آموزشی برنامه نویسی وب می باشد که در ایران برگزار می شود.

زمان دوره حدود 6 ماه (216 ساعت) خواهد بود.

 

در این دوره می آموزیم:

دوره تخصصی برنامه نویسی وب - دی ماه 96
مبانی برنامه نویسی وب  آموزش HTML و CSS
 آموزش جاوا اسکریپت آموزش PHP مقدماتی
 آموزش کار با دیتابیس آموزش فریم ورک JQUERY مقدماتی
 آموزش PHP پیشرفته و شیءگرایی آموزش bower و composer
آموزش MVC دوره کوتاه فریم ورک لاراول
درآمدی بر گیت و گیت هاب و gitlab  و کار تیمی مروری بر سئو

 

سرفصل های آموزشی متعاقباً اعلام می گردد

 

مدرس: مهندس حمیدرضا عباسی / عضو ویژه انجمن ایران پی اچ پی / مدیر پروژه و برنامه نویس ارشد php / نویسنده کتاب راهنمای کدایگنایتر / یکی از سه نویسنده کتاب راهنمای مدیریت دانش OpenKM

 

 چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

همه ما میدانیم که فراگرفتن دانش و تجربه هر دو از ارکان اصلی موفقیت شغلی می باشند. در زمینه برنامه نویسی وبسایت، نیاز به فراگیری دانش های زیادی دارد، این شغل فوت و فن های فراوانی دارد که تنها یه برنامه نویس واقعی که سالها در این زمینه کار کرده است میتواند به بسیاری از آنها دست پیدا کند.

در این دوره مدرس دست شما را از ابتدای کار می گیرد و به مسیر درست هدایت میکند. آنوقت است که روزهای ابتدایی در محیط کار تنها به شما میگویند «کم تجربه» ! و کسی خدایی نکرده شما را «بی سواد» خطاب نمی کند، چرا که شما در یک دوره فشرده و نفس گیر و در مدت حدود به شش ماه، تمامی اصول اصلی طراحی وب را فرا گرفته اید و میتواند با خیال راحت وارد بازار کار شوید. شما در مقابل بسیاری از تخصص ها مختلف که در آگهی های استخدام می زنند عاجز نیستید و بسیاری از آگهی ها با تخصص های شما جور در می آید.

شما پی اچ پی بلدید! طراحی و پیاده سازی HTML و CSS را یاد گرفته اید، با اصول Ajax کار کرده اید. JQuery تمرین کرده اید و با برنامه نویسی شیء گرا، طراحی MVC و سیستم کنترل نسخه گیت کاملاً آشنایی دارید. شما حتی در این دوره با فریم ورک قدرتمندی مانند لاراول کار کرده اید! شما کلی فوت و فن از مدرس خود یاد گرفته اید و میدانید که چطور در یک چارچوب خاص حرکت کنید.

 شما یه برنامه نویس وب تمام عیار اما Junior خواهید بود.

 

شروع دوره در دی ماه 96 می باشد و زمان بندی کلاس ها با توجه به تعداد محدود دانشجویان محترم با آنها هماهنگ می شود و متعاقباً اعلام می گردد و احتمالاً در ساعات غیرکاری و یا 5شنبه و جمعه خواهد بود.

همانطور که پیشتر هم گفته شد هدف از ایجاد دوره این می باشد که شما پس از اتمام دوره یک برنامه نویس وب تمام عیار برای حضور در بازار کار باشید.

امکان انصراف پس از شروع دوره وجود نخواهد داشت.

در پایان دوره به دانشجویان گواهینامه ای با ذکر تمامی زیر دوره های برگزار شده اعطا می گردد.

دوره تخصصی برنامه نویسی وب

 

پیش بینی هزینه دوره در حال حاضر  دو میلیون تومان (ماهانه 285 هزار تومان) می باشد. و حداکثر 15 دانشجو در هر دوره پذیرفته می شود.

امکان پرداخت اقساطی ( 7 ماهه ) وجود خواهد داشت و پرداخت نقدی شامل 10 درصد تخفیف می باشد.

 

خلاصه اطلاعات دوره:

مدت دوره: 216 ساعت در شش ماه
Contents: PHP/MySQL/Apache/MVC/OOP/HTML/JavaScript/JQuery/Composer/Bower/LARAVEL/Git/Github/GitLab/Seo/Team Work
شروع دوره: دی ماه 1396
مکان برگزاری: کتابخانه حسینیه ارشاد
مدرس: حمیدرضا عباسی
هزینه دوره: دو میلیون تومان (ماهانه 285 هزار تومان در 7 قسط) 

 

 

در صورت تمایل به شرکت در دوره فرم زیر را تکمیل نمایید:

پیش ثبت نام دوره تخصصی برنامه نویسی وب

 

 

facebook