دوره تخصصی برنامه نویسی وب

با سلام

دوره آموزش فوق پیشرفته برنامه نویسی وب - Full Stack گراندسایت به زودی برگزار خواهد شد.

تمرکز این دوره به گونه ای است که شما پس از پایان دوره بتوانید به راحتی وارد بازار کار شوید و دانش، قدرت، اعتماد به نفس و کارایی لازم را برای کار در شرکت ها به عنوان برنامه نویس داشته باشید.

با توجه به سرفصل های مدنظر، مدرس دوره و زمان درنظر گرفته شده، شاید به جرأت بتوان گفت این دوره یکی از کامل ترین و با کیفیت ترین دوره های آموزشی برنامه نویسی وب می باشد که در ایران برگزار می شود.

زمان دوره حدود 6 ماه (216 ساعت) خواهد بود.

 

دوره آموزشی برنامه نویسی وب

در این دوره می آموزیم:

- مبانی برنامه نویسی وب

- آموزش HTML و CSS

- آموزش جاوا اسکریپت

- آموزش PHP مقدماتی

- آموزش کار با دیتابیس

- آموزش فریم ورک JQUERY مقدماتی

- آموزش PHP پیشرفته و شیءگرایی

- آموزش bower و composer

- آموزش MVC

- دوره کوتاه فریم ورک لاراول

- درآمدی بر گیت و گیت هاب و gitlab  و کار تیمی

- مروری بر سئو

سرفصل های آموزشی متعاقباً اعلام می گردد

 

مدرس: مهندس حمیدرضا عباسی / عضو ویژه انجمن ایران پی اچ پی / مدیر پروژه و برنامه نویس ارشد php / نویسنده کتاب راهنمای کدایگنایتر / یکی از سه نویسنده کتاب راهنمای مدیریت دانش OpenKM

 

 

شروع دوره در تابستان 96 می باشد و زمان بندی کلاس ها با توجه به تعداد محدود دانشجویان محترم با آنها هماهنگ می شود و متعاقباً اعلام می گردد و احتمالاً در ساعات غیرکاری و یا 5شنبه و جمعه خواهد بود.

همانطور که پیشتر هم گفته شد هدف از ایجاد دوره این می باشد که شما پس از اتمام دوره یک برنامه نویس وب تمام عیار برای حضور در بازار کار باشید.

امکان انصراف پس از شروع دوره وجود نخواهد داشت.

در پایان دوره به دانشجویان گواهینامه ای با ذکر تمامی زیر دوره های برگزار شده اعطا می گردد.

 

پیش بینی هزینه دوره در حال حاضر سه میلیون و پانصد هزار تومان می باشد. و حداکثر 7 دانشجو در هر دوره پذیرفته می شود.

امکان پرداخت اقساطی ( 7 ماهه ) وجود خواهد داشت و پرداخت نقدی شامل 10 درصد تخفیف می باشد.

 

در صورت تمایل به شرکت در دوره اطلاعات خود از جمله نام، نام خانوادگی و شماره تلفن همراه خود را به همراه توضیحی مختصر از خودتان به ایمیل edu@grandsiteco.com ارسال نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس 09212363978 تماس حاصل فرمایید.

آیدی تلگرام برای مشاوره:  @Hmd80386

 

 چرا باید در این دوره شرکت کنم؟

همه ما میدانیم که فراگرفتن دانش و تجربه هر دو از ارکان اصلی موفقیت شغلی می باشند. در زمینه برنامه نویسی وبسایت، نیاز به فراگیری دانش های زیادی دارد، این شغل فوت و فن های فراوانی دارد که تنها یه برنامه نویس واقعی که سالها در این زمینه کار کرده است میتواند به بسیاری از آنها دست پیدا کند.

در این دوره مدرس دست شما را از ابتدای کار می گیرد و به مسیر درست هدایت میکند. آنوقت است که روزهای ابتدایی در محیط کار تنها به شما میگویند «کم تجربه» ! و کسی خدایی نکرده شما را «بی سواد» خطاب نمی کند، چرا که شما در یک دوره فشرده و نفس گیر و در مدت حدود به شش ماه، تمامی اصول اصلی طراحی وب را فرا گرفته اید و میتواند با خیال راحت وارد بازار کار شوید. شما در مقابل بسیاری از تخصص ها مختلف که در آگهی های استخدام می زنند عاجز نیستید و بسیاری از آگهی ها با تخصص های شما جور در می آید.

شما پی اچ پی بلدید! طراحی و پیاده سازی HTML و CSS را یاد گرفته اید، با اصول Ajax کار کرده اید. JQuery تمرین کرده اید و با برنامه نویسی شیء گرا، طراحی MVC و سیستم کنترل نسخه گیت کاملاً آشنایی دارید. شما کلی فوت و فن از مدرس خود یاد گرفته اید و میدانید که چطور در یک چارچوب خاص حرکت کنید.

شما یه برنامه نویس وب تمام عیار اما Junior خواهید بود.

 

facebook