درباره ما

«یادم می آید ده، دوازده سال پیش  یک استاد برنامه نویسی فرصت طلب داشتم که سعی می کرد از دانشجوها در ازای نمره، برای پیشبرد اهداف اقتصادی خودش استفاده کند. من هم که آن روزها در کلاس های برنامه نویسی سری بین سرها داشتم، مأمور به انجام رساندن یکی از این اهداف اقتصادی شدم و پروژه ایجاد وب سایت آموزشگاه استاد محترم را با هدف ثبت نام آموزش آی.سی.دی.ال و اعلام نتایج، به عهده گرفتم.»

خب شاید استارت گراند سایت از همانجا خورده باشد، از جایی که یک کتاب قطور برنامه نویسی به دست گرفتم و شروع کردم. اولین پروژه طراحی سایت و دومین و سومین برای من خیلی هیجان برانگیز بود و شاید قدر نوشتن یک ویندوز یرای من ارزش داشت، اما خب از دیدگاه اهل فن، چنگی به دل نمی زد. اما در طول سالیان هم با همکاران بیشتری آشنا شدم و هم تجربیات و اندوخته های خودم را بیشتر کردم، تا جایی که سال 92 تصمیم به گردهم آوری گروه گراند سایت گرفتم.

امروز می دانیم که طراحی وب سایت فقط به طراحی و نوشتن کد محدود نمی شود و نیاز به فراگیری ده ها علم و تکنیک دارد و ما خوشحالیم که تیمی در اختیار داریم که این نیاز ها را برآورده کند تا از طراحی سایت گرفته تا نگهداری اصولی و همچنین نگهداری رقابتی از قبیل سئو (رتیه در موتورهای جستجو) در خدمت عزیزان همراه خود باشیم.

گراند سایت گروهی خلاق، با تجربه و با دانش است که شما را از مراحل اولیه طراحی وبسایت تا نگهداری و توسعه نرم افزار وبسایتی، یاری می کند.

امیدوارم بتوانیم چنان در صنعت نرم افزار کشور باشیم که هر جا نام گراند سایت آمد، به نیکی یاد شویم.

حمیدرضا عباسی                            

مدیر توسعه نرم افزار گراند سایت

 

facebook