خلق ایده به شیوه گراند سایت

خب، خیلی ساده است که شرکتی یک سفارش وب سایت بگیرد و بر اساس گفته های مشتری، چند تگ html را کنار هم بچیند و چند عکس زیبا را هم ضمیمه کار کند و وبسایت را آپلود کند!

اما چقدر پسندیده است که اگر بر روی طراحی وبسایت، برنامه نویسی وبسایت و مهندسی وبسایت، فکر شود، چقدر زیبا است که طراحان کمی ذوق را هم چاشنی کار کنند، کمی هوش و ذکاوت را هم ضمیمه کار کنند، چقدر زیباست که برای پروژه ای که مشتری برای آن هزینه می کند، یک اتاق فکر ایجاد شود، نیاز سنجی شود، کاربر سنجی شود، بررسی علمی و هنری شود!

خلق ایده به شیوه گراند سایت

بدون شک کاری متفاوت خواهد بود و تفاوتش چشم نواز خواهد بود که برای آن فکر شود، کمی اندیشه خرج آن شود، و در واقع این کارها، همه آن چیزی است که ما برای خلق ویترین سایبری شما، انجام می دهیم.

در واقع وقتی یک پروژه طراحی وبسایت در دستور کار گراندسایت قرار می گیرد، چراغ اتاق فکر ما روشن می شود، بررسی می شود که نیاز جذب مخاطب این وبسایت چیست؟ چه هنر متفاوتی برای این یکی استفاده کنیم؟ کدام بخش ها کپی شوند و کدام بخش ها کپی نشوند؟

حتماً شنیده اید که طراحان سایت، یکبار می نویسند و بارها استفاده می کنند، این همان کاری است سیستم های مدیریت محتوای معروف مثل جوملا و وردپرس مدت هاست استفاده می کنند!

اما آنچه که ما با افتخار به شما می گوییم این است که بخش عمده ای از طراحی هر وبسایت در گراند سایت، از صفر طراحی و اجرا شده است. اینجاست که تفاوت ها را خلق کرده ایم.

از طراحی گذشته، بسیاری از پروژه ها خلاقیت ها و نیاز های برنامه نویسی خاص خود را دارند و ما خوشحالیم که این تفاوت ها را در عین حرفه ای بودن، چنان کاربر پسند می نویسیم که کاربرانی که با سیستم های مدیریت محتوای معروف کار کرده اند، کاملاً تفاوت را احساس کرده اند و در واقع با لبخند رضایتمندانه خود، اشتیاق ما را به ادامه این سبک و سیاق، چند برابر کرده اند.

در نهایت، می خواهیم بگوییم که کار شما در گراندسایت، با برنامه خلاقانه، منظم و زیبا پیش خواهد رفت.

 

facebook