نسخه سوم ربات تبادل کانال تلگرام

و اما نسخه سوم ;-)

امروزه دیگر ربات تبادل کانال تلگرام حسابی معروف شده، کلی هم کاربر ایرانی و خارجی داره.

اما چه نیازی به نسخه سوم بود؟

با توجه به اینکه در ربات تبادل کانال تلگرام ، کانال ها یک به یک بررسی می شوند، صف بالای مطالبات کاربران از قبیل بررسی برای تأیید و تغییر تبلیغ مشکلاتی را از لحاظ زمان ایجاد می کرد.

بودند کاربرانی که قصد افزایش ممبر کانال را داشتند، اما انصاف نداشتند و تبلیغ های تبادل را بلافاصله پاک می کردند، البته که ربات با آنها برخورد جدی می کرد و بلافاصله بعد از یک تذکر جدی، آنها را بلاک می کرد.

اما واقعیت این بود که با همه تدابیر هزینه های نگهداری هم بالا بود. زیرا این یک سیستم بررسی مستقیم بود، چرا که خیلی از کاربران ایرانی انصاف را در ورود تعداد اعضاء رعایت نمی کردند و ما مجبور بودیم هر کانال را به طور جداگانه مورد بررسی قرار دهیم تا ببینیم تعداد ممبرهای کانال تلگرامشان واقعی است یا فیک؟!

افزایش ممبر کانال های تلگرام با ربات افزایش ممبر کانال تلگرام

این بود که در نسخه سوم تصمیم گرفتیم هزینه های اندکی را به عنوان شارژ به سیستم اضافه کنیم، هزینه هایی که در حال حاضر بین 1000 تا 4000 تومان برای تقریباً یک ماه است. اما همین هزینه ها بسیار سودمند بود. چرا که:

- کاربرانی که قصد عدم همکاری دارند، عملاً شارژ را انجام نمی دهند و خود به خود از دور خارج می شوند.

- هزینه های نگهداری تا حدودی تأمین می شود.

- کاربران قبل از شارژ تعداد اعضایی را که ما برای کانال ها تصویب کرده ایم را قبل از شارژ می بینند و بسیاری از کانال ها به این نکته پی می برند که نمی توانند سر ربات را کلاه بگذارند...

از طرفی در آپدیت های آتی ربات امکان ثبت تبلیغ VIP نیز فراهم می گردد، تبلیغ VIP از مجوزهایی است که ربات از نسخه اول استفاده کرده و بر اساس آن، از هر 2 تبلیغی که در هر کانال تلگرام قرار می گیرد، یکی از نوع تبادل کانال و دیگری تبلیغ VIP است.

افزایش ممبر کانال تلگرام کاری پر حوصله است و اگر از راه کمترین هزینه ها انجام می گیرد باید برای آن صبر و برنامه دراز مدت داشت.

یکی از کارهای مهمی که توسط گراندسایت انجام گرفت راه اندازی سایت www.texchange.ir بود، این سایت علاوه بر اینکه وظیفه مدیریت شارژ کاربران را دارد، اطلاعات مناسبی را درباره ربات تبادل کانال تلگرام در اختیار کاربران قرار داده است.

امیدواریم ربات تبادل کانال با کمک و همیاری شما کاربران گرامی، هر روز موثرتر از دیروز به کار خود ادامه دهد.Write a comment ...
ارسال نظر
انصراف
bayphone@
1396/4/4 12:29:26

https://telegram.me/BuyPhone


وحید
1395/12/28 16:22:28

سلام من الان با یکی از ربات های شما آشنا شدم ولی نمیدونم نسخه چند,و اینکه میخوام بدونم اگه یه ربات بخوام ک به صورت حرفه ای ممبر واقعی برام بگیره هزینه ش چقدر میشه

facebook