افزایش ممبر تلگرام

کانال های تلگرام روز به روز در حال افزایش است، در این میان مدیران کانال ها تنها دغدغه شان افزایش ممبر کانال تلگرام خود می باشد. کانال های تلگرام به صورت پیش فرض تعداد محدودی عضو را به صورت اضافه کردن دستی می پذیرند. باید توجه داشت که افزایش ممبر نیاز به تلاش بسیاری دارد و یک شبه به دست نمی آید. در ادامه توصیه هایی در این زمینه می کنیم و یک ابزار کاربردی برای افزایش ممبر را به شما معرفی می کنیم.

- کانال را پر از تبلیغات نکنید

حتماً شما هم از دست کانال های تلویزیونیِ پر از تبلیغ فراری هستید، چه کسی حوصله دیدن تبلیغاتی را که به دردش نمی خورد دارد؟ در میان انبوه کاربران شما، هر تبلیغ تنها به درد چند نفر محدود می خورد و باقی ممبرها از دست تبلیغات عصبانی می شوند، پس بسته به تعداد اعضای کانال خود در روز نهایتاً دو یا سه تبلیغ بیشتر نگذارید.

- فعالیت در گروه های تلگرام

حتماً پست های کانال تلگرام خود را در گروه هایی که هستید، فوروارد کنید. فوروارد کردن باعث می شود که نام کانال شما در فوروارد های بعدی همواره بالای پست وجود داشته باشد و از این طریق اگر کسی از پست شما خودش بیاید شاید عضو کانال شود.

- تبادل لینک کانال

تبادل لینک تلگرام یا تبادل کانال تلگرام روشی موثر برای افزایش ممبر کانال تلگرام شما می باشد، به این صورت که شما تبلیغ کانالی را در کانال خود می گذارید و کانال دیگر هم تبلیغ شما را در کانال خود می گذارد و به این صورت ممبرهای دو کانال جذب یکدیگر می شوند. لیکن در استفاده از این روش باید فوق العاده محتاط باشید، انجام چندین تبادل در روز نه تنها به کانال شما سود وارد نمی کند و ممبر جدید را برای شما به همراه نخواهد داشت، بلکه باعث فراری اعضای موجود نیز می شود. کسی حوصله ندارد عضو کانالی باشد که دم به دقیقه در حال تبادل لینک و تبلیغات است، شما در این صورت به جای ارسال notification به درد بخور به گوشی اعضای خود، مدام یکسری اراجیف! را به عنوان هشدار در گوشی او ثبت می کنید و وقتی عضو کانال وارد کانال تلگرام شما می شود، در نهایت به هیچ پست به درد بخوری نمی رسد، تکرار چندن باره این عمل در روز ممبرهای کانال تلگرام شما را فراری خواهد داد.

- ممبر فیک

هستند سایت هایی که به شما ممبر فیک می فروشند، به این صورت که مثلاً هزار عضو وارد کانال شما می کنند. این ممبرها تنها یکبار به کانال تلگرام شما سر می زنند، اما همیشه یا حداقل برای مدت طولانی عضو کانال شما می مانند. این کار بسیار خطرناک است، زیرا پست های شما توسط این اعضاء بازدید نمی شود و در نهایت view کانال شما پایین خواهد بود. حتی المقدور سعی کنید با برنامه ریزی صحیح سعی در جذب ممبر واقعی داشته باشید. وقتی آمار پست های شما پایین باشد این به این معنی است که کانال شما جذابیت ندارد!

- تبلیغات پولی

بد نیست گاهی برای کانال خود هزینه کنید و تبلیغاتی را در کانال های دیگر و یا سایت ها و مجلات قرار دهید. این کار تا قطعاً به افزایش ممبر شما کمک خواهد کرد. فقط فراموش نکنید که نباید گول سایت هایی را بخورید که به شما قول ارسال تبلیغ مستقیم به کاربران تلگرام را می دهند. تلگرام مدت هاست جلوی اینکار را گرفته است. 

- موضوع مشخص

موضوع یا موضوعات کانال تلگرام خود را مشخص کنید، کاربران آینده کانال باید بداند عضو چه کانالی می شوند؛ همچنین همیشه این موضوعات را رعایت کنید و به در و دیوار نزنید و شنبه بازار درست نکنید. سبک و سیاق تلگرامی خود را داشته باشید!

- فعلاً تبلیغ ممنوع!

تا زمانی که تعداد اعضای کانال شما به تعداد قابل قبولی نرسیده است از تبلیغات پرهیز کنید. تنها تبلیغ مجاز برای شما یک یا دو لینک تبادل (نه بیشتر) در روز است.

- امضاء داشته باشید

سعی کنید تصاویر و ویدئو ها و تصاویر کانال تلگرام خود را با امضاء خود و واترمارک شخصی خود منتشر کنید تا در صورت فوروادهای آتی، ممبرهایی که در آینده پست شما را می بینند، از طریق امضای شما جذب شوند.

- ربات های افزایش ممبر تلگرام

افزایش ممبر کانال تلگرام یک مسئله مهم است، از همین رو برنامه نویسان بسیاری اقدام به توسعه ابزارهایی برای افزایش ممبر کرده اند. تعداد بسیاری از این ابزارها یا به عبارتی ربات های افزایش ممبر تلگرام به درد نخور هستند و در واقع کار زیادی انجام نمی دهند. در این میان دو سه ربات خود هم هست که ربات افزایش ممبر کانال تلگرام گراندسایت با نام ربات تبادل کانال یکی از آنهاست. به شما حتما توصیه می کنیم این ربات را امتحان کنید. 

برای آن در تلگرام @tabadol_kanal_bot را وارد کنید و اگر تلگرام دسکتاپ یا وب دارید می توانید آدرس زیر را نیز وارد کنید:

https://telegram.me/tabadol_kanal_bot

این ربات کاری ندارد جز افزایش ممبر کانال شما! 

اساس کار ربات تبادل کانال بر پایه صبر و حوصله شماست، به این صورت که در روز تنها یک یا دو تبلیغ در کانال تلگرام شما یا دیگران ارسال نمی شود، این برای این است که کاربران کانال شما از دست تبادلات بیش از حد و تبلیغ های درهم و برهم و زیاد از کانال شما فرار نکنند و این نشود که شما بجای افزایش ممبر تلگرام دچار کاهش ممبر تلگرام شوید.

در واقع همانطور که بالاتر هم گفتیم گذاشتن تبلیغات بیش از حد در کانال (چه تبلیغات تجاری باشد و چه تبلیغات تبادل کانال) به کانال تلگرامی شما ضربه می زند و شما را از جذب ممبر دور می کند؛ ربات افزایش ممبر (تبادل کانال) گراندسایت این موضوع را به خوبی درک کرده و در طول روز نهایتاً دو تبلیغ تبادلی در کانال شما قرار می دهد. به این ترتیب چون کانال تلگرام شما شلوغ نمی شود، اعضای کانال ها مجال این را پیدا می کنند که بر روی لینک های کانال کلیک کنند، چرا که وقتی در طول روز فقط یکی دو تا تبلیغ در کانال قرار داده شده، حتماً موضوع مهمی هست دیگر!

برای استفاده از ربات افزایش ممبر ، روی دکمه START کلیک کنید و دکمه «ثبت کانال» را بزنید و مراحل را چک کنید. دقت کنید که در طول پروسه ثبت کانال در ربات افزایش ممبر از شما خواسته می شود که ربات تبادل کانال را به بخش مدیران کانال خود اضافه کنید. برای این منظور به کانال خود رفته و در بخش تنظیمات روی گزینه «administrator» کلیک کنید، سپس @tabadol_kanal_bot را جستجو کنید و آن را به کانال اضافه کنید. این کار برای این است که ربات افزایش ممبر بتواند پست های تبادل را در کانال شما قرار دهد. دقت کنید که اگر در آینده و مادامی که قصد استفاده از ربات را دارید، ربات را از administrators حذف کنید، شما بلاک خواهید شد.

 

پس از ثبت کانال تلگرام خود، شما باید روی دکمه «ثبت تبلیغ» کلیک کنید. در واقع در این بخش شما تبلیغ مناسب برای خود را ثبت می کنید تا در تبادلات از آن استفاده شود، این تبلیغ می تواند شامل عکس و یا متن و یا هر دو باشد. اگر شما تبلیغی را وارد نکند در هنگام تبادلات تنها نام و username کانال به کانال های دیگر ارسال می شود که این مسئله قطعاً موجب کندی شما در فرایند افزایش ممبر کانال خواهد شد.

پس از ثبت تبلیغ شما باید یک سانس تبادل را برای خود انتخاب کنید که فرآیند تبادل کانال در آن سانس انجام شود. برای اینکار روی دکمه «سانس تبادل» کلیک کنید.

تمام شد، شما به همین سرعت وارد پروسه افزایش ممبر کانال تلگرام خود شدید و دیگر نیازی نیست خودتان هر روز با کانال های دیگر برای تبادل مذاکره کنید و احیاناً دچار مشکل spam شوید!

دقت داشته باشید که حذف تبلیغ تبادل تا پایان سانس تبادل ممنوع می باشد، همچنین افزودن پست در سانس تبادل بعد از پست تبادل کانال ممنوع می باشد، یادمان باشد همانطور با پست تبلیغاتی دیگران برخورد کنیم که دوست داریم دیگران با پست ما آنگونه برخورد کنند. هیچ کس از تبلیغ در کانال خود خوشش نمی آید، اما ما وارد فرآیندی برای افزایش ممبر شده ایم که اینگونه می طلبد و در واقع کم هزینه ترین روش افزایش ممبر تلگرام می باشد. از طرفی ربات افزایش ممبر سعی کرده با استفاده از روشی منطقی جلوی آسیب رسیدن به کانال شما را بگیرد.

در طول فرآیند تبادل کانال تلگرام، به شما اطلاع داده می شود که تبلیغ شما در این ساعت در کدام کانال قرار گرفته است، در صورتی که کانال ذکر شده تبلیغ شما را پاک کرده باشد معنایش تخلف است و کانال باعث ضربه خوردن به افزایش ممبر شما شده است، به همین دلیل شما می توانید از طریق دکمه «گزارش تخلف» مراتب را به مدیر ربات گزارش دهید.

شما همچنین می توانید با دکمه تماس با مدیر ربات افزایش ممبر (تبادل کانال) در ارتباط باشد.

همانطور که دیدید افزایش ممبر کانال تلگرام زحمت دارد، اما با روش های صحیح شدنی است، گرچه نیاز به صبر و حوصله شما دارد.Write a comment ...
ارسال نظر
انصراف
حمید
1395/5/14 11:08:30

یه زمانی بود تلگرام جلوی اسپم رو نمی گرفت
این نرم افزارهای تبلیغات هم رایگان بودن
کانال ها هم کم بودن
یه سری کانال همینطور مفت مفت با تبلیغات و اسپم و غیره ممبر گرفتن
یه سری کانال هم که تو تلگرام روش افزایش ممبر شون استفاده از فیلم های مستهجن و تصاویر اونطوری و غیره هست
این وسط یکی می خواد درست کار نمی شه...
ممنون، امیدوارم به افزایش ممبر من هم کمک کنه.

Guest
1395/4/24 11:09:09

دست شما درد نکنه، پس میریم واسه افزایش ممبر :)

facebook