طراحی سایت یعنی «گراند سایت»

خب باید بگیم وقتی اینجا هستید، یعنی آدم خوش سلیقه ای هستید، راستش ما هم برای همین اینجا هستیم، برای اینکه نیاز سلیقه شما رو مرتفع کنیم، بالاخره یکی باید باشه که بتونه شما رو راضی کنه دیگه؟ می دونید، اصلاً توی این آشفته بازار طراحی سایت و برنامه نویسی باید چند تا آدم خوش ذوق پیدا می شدن که یه کار جدید و متفاوت ارائه بدن، که یه تکونی به این قیافه های عجق وجق این وبسایت ها بِدن دیگه!
راستش از همون سال نود و دو که رسماً شروع به کار کردیم، همیشه یه هدف رو سرلوحه کارمون قرار دادیم، «زیبایی»، وقتی یه آدم متشخصی مثل شما به فکر این میوفته که یه وبسایت یا وبلاگ داشته باشه، معنیش اینه که می خواد یه چیزی رو به بقیه معرفی کنه، یه محصول، یه سرویس، یه گالری، یه شعر یا نوشته، اون چیز هر چیزی که باشه، نیاز به «زیبایی» داره که بتونه مخاطبش رو جذب کنه! هدف ما هم که همینه، خب این معنیش اینه که می تونیم بیشتر با هم آشنا شیم... :-)

سایت خوب شانسی نیست!

به سادگی از کنار ایده های خوب نگذریم!

(CMS)   طراحی سایت به همراه سیستم مدیریت محتوا

امروزه دیگر وب سایت تنها جایی برای اثبات با کلاس بودن و به اصلاح پُز دادن صاحبانشان نیستند، در واقع آنها حالا برای خودشان به دفتر کارهای بزرگ و کارآمدی بدل شده اند و به خوبی بار بخش بزرگی از تجارت را به دوش می کشند، خواه این تجارت به پزشکی و مهندسی ربط داشته باشد یا به هنر و چیزی شبیه آن، نیاز به یک سیستم مدیریت محتوی دارد، امروز دیگر طراحی سایت به تنهایی یک وب سایت را از هم قطارانش متمایز نمی کند، در واقع مجموعه ای از عوامل مهندسی و هنری، نظیر برنامه نویسی شیء گرا و استفاده از فریم ورک های کد نویسی، مهندسی سئو ، دانش طراح در جذب مخاطب از طریق روانشاسی طرح و ده ها عامل دیگر باعث می شوند تا یک وبسایت بتواند در این ترافیک عظیم شرکت های سایبری سرش را افراشته کند و یا برعکس در صورت ضعف در عوامل یاد شده، مثل سوزن در انبار کاه گم شود.

سیستم های مدیریت محتوا ابزارهایی جدا نشدنی از وبسایت های نسل امروز هستند، آن ها در واقع در کنار سیستم های ارتباط با مشتری یا همان CRM ها، ابزار توسعه و مدیریت تجارت وبسایتی ما هستند؛ در همین راستا، ما که از اعتقاد داریم «هیچ چیز دست پخت خود آدم نمی شود» اقدام به توسعه یک سیستم مدیریت محتوا به سبک گراند سایت کردیم و «باریون» را متولد کردیم، سیستم مدیریت محتوای اختصصای گراند سایت! در واقع باریون هم خود زاییده قدرت فریم ورک شخصی و قدرتمند گراند سایت بنام «بیگ بنگ» است، فریم ورکی که بر پایه اصول برنامه نویسی شیء گرا پایه گذاری شده است...

بهر حال می خواهیم بگوییم که خیالتان از مدیریت محتوا راحت، یک خوبش را در اختیارتان می گذاریم!

آموزش CMS گراند سایت        دوره تخصصی برنامه نویسی وب

اصالت?!   مدرنیته?!   یا هر دو با هم?!   انتخاب با شماست!

facebook